Naše filozofie


Vedení naší společnosti sdílí silné nadšení pro vysoce kvalitní strategické odborné poradenství, které je povzbudilo k tomu, aby v roce 1999 založili společnost Aisa. Dnes však mají mnohem více zkušeností, jak je podrobně uvedeno na konci této stránky.

Naše filozofie přináší všem klientům profesionalitu a přidanou hodnotu, a zároveň se přizpůsobuje neustále se měnícímu finančnímu světu.

Naše zkušenosti…


…a jak vám předáváme naše znalosti a informace.

Radíme klientům s investicemi v řádech desítek až stovek milionů korun a i my jsme aktivními investory. Každý klient, který naše služby vyhledá, získá přístup k našim zkušenostem a aktuálními znalostem našich poradců. Příležitostně pořádáme semináře pro klienty na různá témata.

Dodržujeme legislativní pokyny, které vyžadují, abychom poskytovali rady nejlépe vyhovující vašim osobním požadavkům, cenové dostupnosti a rizikovému profilu.

Pro výběr nejlepších produktů a poskytovatelů jsou zapotřebí znalosti, zkušenosti a nástroje k nalezení správné cesty. Postaráme se o vás, protože rozumíme finančnímu trhu a tomu, co je pro spotřebitele důležité. Máme za sebou bohaté zkušenosti a vynikající podporu.

Mnoho našich nových klientů k nám přichází na osobní doporučení svých přátel, což považujeme za obrovský kompliment a spokojenost s naším osobním přístupem.

Naše schopnost spočívá ve vytváření trvalých vztahů a poskytování kvalitních služeb přátelským a férovým způsobem. To je pro nás stejně důležité jako pro vás. Naším cílem je pravidelně přezkoumávat vaše finanční plánování ve všech životních fázích, což vám poskytne klid a kontrolu nad finančními záležitostmi.

Naši odborníci


Další osobní informace o vedení společnosti jsou uvedeny spolu s informacemi o ostatních členech našeho týmu v příslušné sekci Náš tým. Naší přidanou hodnotou je, že jsme založili společnost nejen v České republice, ale také v zahraničí, včetně Spojeného království, a máme značné zkušenosti s provozováním více firem. Většina našich poradců a vedení prokázala svou odbornost získáním certifikátů EFA a EFP.