Proč my?

10 důvodů proč zvážit spolupráci s naší společností v souvislosti s finančním poradenstvím


1

Pevné základy

20 let zkušeností na nejvíce regulovaných trzích na světě vás ujistí, že máme pevné základy, které u poradce hledáte.

2

Konkurenceschopné poplatky

Díky naší poradenské pozici máte přístup k nejkonkurenceschopnějším správcům fondů na světě, čímž ušetříte peníze a získáte lepší výnosy.

3

Odborná certifikace

Většina našich poradců je certifikována v rámci akreditované asociace EFPA ČR, což z nás činí jednu z méně než 10 % ze všech společností v České republice s tímto statusem.

4

Osvědčené postupy

Již 20 let zajišťujeme, že všichni naši zaměstnanci rozumí své roli v rámci klientského procesu. Máme klienty, kteří s námi spolupracují od samého počátku.

5

Široká volba investic

Čtvrtletně zveřejňujeme údaje o našich výnosech. Vedeme kompletní správu a řídíme se pokyny České národní banky a EU. Promítáme návratnost pomocí compound stylu a Monte Carlo stylu prognózování cashflow.

6

Nic není zadarmo

Neposkytujeme bezplatné informace a výzkum, naše služby nejsou zdarma. Naše znalosti nelze předávat prostřednictvím bezplatných bezcenných prodejních pomůcek. Opět vás ujišťujeme, že všichni klienti platí za náš čas. Zaplatíte za to, co dostanete, a „zdarma“ často znamená, že vás to v budoucnu bude stát mnohem víc.

7

Žádné výstupní sankce

Získáte flexibilní, přizpůsobivá řešení, která se řídí naším poradenstvím, nebo se můžete řídit našimi radami dle svých uvážení. Používáme pouze produkty bez skrytých poplatků, provizí nebo nákladných vstupních sankcí.

8

Mezinárodní odborníci

Naši poradci pochází z různých zemí, což nám pomáhá rozšiřovat obzory naší společnosti. Nemá ale smysl, aby vám radili lidé, kteří vám nerozumí, proto pro každého klienta najdeme nejlepšího poradce, který bude rozumět jeho potřebám, jazyku i národním specifikům. Všichni naši poradci jsou proškoleni a certifikování pro všechny trhy, na kterých působí.

9

Opětovné ujištění

V případě, že od nás neobdržíte, co máte, pak nám neplatíte do doby, kdy zpracujeme požadavky, o něž jste nás požádali.

10

Na co čekáte?

Pokud jste spokojeni s poplatky a vtíravými poradci, pak pro vás nejsme tou pravou společností.

Pokud dáváte přednost našemu otevřenému a čestnému přístupu, kontaktujte nás.